WITAM NA STRONIE Adwokat Ewy Czerlonek

Zapraszamy do zapoznania się z filozofią pracy naszej Kancelarii oraz krótkim opisem osób wchodzących w skład Zespołu. Wszyscy płynnie porozumiewają się w języku angielskim. Na co dzień oprócz wymienionych specjalistów, współpracujemy z szeregiem ekspertów z różnych dziedzin, wykonujących nie tylko zawody prawnicze, których tożsamości z przyczyn tajemnicy zawodowej nie możemy ujawnić.

 

Na stronie znajdą Państwo także opisy niektórych wybranych spraw oraz blog w formie opisowej oraz video. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą w mediach społecznościowych.

O nas

Zalety współpracy z naszą kancelarią

Doświadczenie
Filozofia
Jak pracujemy

Filarem naszej pracy jest przede wszystkim doświadczenie życiowe poparte latami zdobywanej wiedzy prawnej i 8 - letniej praktyki adwokackiej.

 

Reprezentujemy Klientów przed sądami, komornikami sądowymi, organami ścigania, wszelkiego rodzaju organami i urzędami administracji rządowej i samorządowej, notariuszami, podmiotami prywatnymi, uczestniczymy w negocjacjach i mediacjach biznesowych, cywilnych, rodzinnych, spadkowych, a także przy podpisywaniu wszelkiego rodzaju umów, porozumień i innych.

 

Specjalizujemy się w szczególności w prowadzeniu spraw:

  • rozwodowych i rodzinnych,
  • podziałów majątków wspólnych małżonków,
  • ochrony dłużników w postępowaniach egzekucyjnych i sądowych,
  • kredytów frankowych,
  • karnych,
  • spadkowych,
  • spraw cywilnych i gospodarczych o zapłatę,
  • sporów z deweloperami,
  • obsłudze prawnej spółek i jednoosobowych działalności gospodarczych.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi obszarami działalności Kancelarii w zakładce Usługi.

Nasza filozofia opiera się na fundamencie sprawiedliwości – równości i wolności, jakim jest prawo naturalne człowieka (moralność), to z niego powinien czerpać ustawodawca.

Prawo niesprawiedliwe nie zasługuje na miano prawa - lex iniusta est non lex, a sprawiedliwości musi się stać zadość, choćby miał zginąć świat - fiat iustitia, et pereat mundus.

Swoją pracę opieramy na pragmatycznym i holistycznym podejściu do świadczonych usług. Proponujemy nieszablonowe rozwiązania, wykorzystując możliwości jakie daje nie tylko polski system prawny, ale także europejski i międzynarodowy.

 

Najważniejsze jest dla nas dobro Klienta rozumiane w sposób szeroki i z daleką perspektywą. Wykonujemy swój zawód uczciwie na transparentnych zasadach współpracy. Po dokonaniu rzetelnej analizy, brak jakiejkolwiek możliwości rozwiązania problemu Klienta oznacza odmowę prowadzenia sprawy. Od siebie wymagamy pełnego zaangażowania i adekwatności jakości pracy do otrzymywanego wynagrodzenia.

ZESPÓŁ Ekspertów

Ewa Czerlonek

Adwokat, Prawnik europejski, Mediator, Ewa Czerlonek

Założycielka i właścicielka Kancelarii. Adwokat - członek Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku, Prawnik europejski - reprezentująca prawników Europy, członek Rady Adwokatur i Stowarzyszeń Prawniczych Europy, Mediator wpisana na listę stałych mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku, a także absolwentka studiów na kierunku dziennikarstwo. Przed założeniem Kancelarii zajmowała stanowiska prezesa zarządu oraz dyrektora trójmiejskich spółek.

 

Od lat związana osobiście z prawem rodzinnym, egzekucyjnym i handlowym. Obecnie w oparciu o zdobytą wiedzę teoretyczną i praktyczną, ale przede wszystkim lata doświadczeń życiowych, prowadzi jedną z najszybciej rozwijających się w województwie pomorskim Kancelarii Adwokackich, działając także na rynku międzynarodowym. Odnoszone sukcesy są wypadkową profesjonalizmu, umiejętności negocjacyjnych, a także charakteru i osobowości.

 

W życiu prywatnym i zawodowym kieruje się przede wszystkim elementarnymi zasadami sprawiedliwości społecznej, w tym prawem do wolności i równości każdego człowieka.

Katarzyna Piaścik

Aplikant Adwokacki Katarzyna Piaścik

Absolwentka Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz Zarządzania ze specjalizacją Inwestycje i Nieruchomości na Uniwersytecie Gdańskim. W trakcie studiów była wielokrotnie nagradzana stypendium rektora za osiągnięte wyniki. Od 2021 członek Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku.

Praktyczne umiejętności zawodowe zdobywała już na studiach, współpracując z kancelariami i kancelariami prawnymi w Gdańsku, gdzie zdobywała doświadczenie w różnych dziedzinach prawa. Obszarem jej szczególnych zainteresowań jest prawo karne. Prywatnie pasjonatka koni i jeździectwa, od wielu lat czynny zawodnik jeździecki w dyscyplinie skoki przez przeszkody.

Formularz Kontaktowy

Kontakt

ZAPRASZAM DO KONTAKTU Dane kontaktowe

Telefon
+48 663-100-388 lub +48 453-277-007

E-mail
kancelaria@adwokatczerlonek.com

Siedziba / adres do korespondencji
ul. Kochanowskiego 21
80-402 Gdańsk

Biuro Obsługi Klientów
ul. Wilcza 1/8
80-822 Gdańsk