OPIS USŁUGIRozwód i sprawy rodzinne

Jak napisać pozew o rozwód? Jak napisać pozew o alimenty? Jak napisać wniosek o uregulowanie kontaktów z dzieckiem? Jak pozbawić drugiego rodzica praw rodzicielskich?

Zanim zaczniesz szukać w google odpowiedzi, poczekaj chwilę i zastanów się, czy to jest na pewno dobry moment, żeby to zrobić? Nie sztuką jest stworzenie samego pisma, ale złożenie go w odpowiednim momencie, w chwili kiedy otaczająca Cię rzeczywistość sprzyja wniesieniu pisma do Sądu.

 

Po co ten adwokat? Właśnie po to, by ocenić czy Twoja sytuacja obecna sprzyja wniesieniu pozwu o rozwód, czy też najpierw powinieneś uregulować swoje sprawy w taki sposób, by szansa na wygraną w sądzie znacząco wzrosła. To właśnie ja, jako adwokat mogę stworzyć w Twoim życiu warunki, które umożliwią Ci w krótkiej przyszłości zakończenie twojej sprawy z sukcesem.

 

Bardzo często zgłaszają się do mnie osoby już kiedy złożą w sądzie pozew o rozwód, czy wniosek o ograniczenie władzy rodzicielskiej, pozew o alimenty. Bardzo często jest juz za późno na taką pomoc, której mogłabym udzielić, gdyby Ci Klienci zwrócili się do mnie po prostu przed wniesieniem pisma do Sądu.

 

Ile kosztuje adwokat i jak zapłacić jak najmniej? Odpowiedź jest taka sama. Zadzwonić do adwokata jak najszybciej, przed wniesieniem pozwu o rozwód, a najlepiej od razu kiedy myśl o rozwodzie dopiero zaczęła kiełkować w naszej głowie. Porada to koszt od 250 zł do 500 zł. Utrata majątku wskutek nieprzemyślanych decyzji często może Cie kosztowac nawet kilkaset tysięcy złotych.

Owszem, w internecie można obecnie znaleźć obecnie sporo informacji, ale nigdy nie zastąpią one wiedzy i doświadczenia adwokata, który stoi na sali sądowej i na bieżąco śledzi zmiany w prawie, ale także i postrzeganie sędziów. Jeszcze niedawno ograniczenie władzy rodzicielskiej rodzicowi, przy którym dziecko stale nie przrbywało działało z automatu. Obecnie nikomu się to w głowie nie mieści. Nie tylko z uwagi na zmianę przepisów prawa.

Czy sztuczna inteligencja napisze Ci pozew o rozwód? Tak, jakiś tam napisze, ale czy sztuczna inteligencja będzie wiedziała co jest najlepsze dla Twoich dzieci? Czy sztuczna ainteligencja wyliczy alimenty? Czy sztuczna inteligencja powie Ci jakie masz szanse na wygranie sprawy w sądzie, rozwodu?

 

Wygrane sprawy
Rozwód i sprawy rodzinne

Formularz Kontaktowy

Kontakt

ZAPRASZAM DO KONTAKTU Dane kontaktowe

Telefon
+48 663-100-388 lub +48 453-277-007

E-mail
kancelaria@adwokatczerlonek.com

Siedziba / adres do korespondencji
ul. Kochanowskiego 21
80-402 Gdańsk

Biuro Obsługi Klientów
ul. Wilcza 1/8
80-822 Gdańsk